به شخصه از آن دسته افرادی هستم که از تماشای بازی های strategy Real Time لذت می برند و زیاد اهل بازی کردنشان نیستم. اما می توانم این نکته را بگویم که آن هایی که به دنبال یک استراتژی داغ و جدید هستند جای دوری نروند! این بازی برای شماست. من بازی های استراتژی زیادی را مانند Starcraft، Battle For Middle Earth، Age Of Empires، Rise Of Nations و …  بازی کرده ام اما Tooth And Tail که بسیار جذاب و خوش ساخت می باشد کمی متفاوت است. شما در بازی کنترل یک قهرمان یا hero را در دست دارید که وظیفه ی سازندگی و ساخت و ساز را دارد و ارتش های شما را هدایت می کند. فهمیدن مکانیک های بازی بسیار ساده و در حد پنج الی شش دکمه است اما خب گیم پلی بازی دارای پیچیدگی ها و عمق خاص خودش است.

 

Tooth And Tail

 

بازی برای طرفداران سبک RTS (Real Time Strategy) یک تجربه ی عالی و به قولی یک سالاد فصل با ایده های جدید می تواند باشد اما نکته ی مثبت بازی این است که شما حتی اگر تا به حال هیچ تجربه ای از این سبک نداشته اید این بازی می تواند آغاز کار شما در RTS باشد، چون به شخصه در حین بازی خیلی جاها این احساس به من دست داد که تازه در حال آموختن نکاتی از سبک RTS هستم و تازه دارم فلسفه ی این سبک را درک می کنم!

 

Tooth And Tail

 

گرافیک بازی نیز سبک و سیاق خاص خود را دنبال می کند و ساده و به دور از زرق و برق و تجملات اما شلوغ است. اما خب بدون شک جایی که درخشش اصلی بازی نمایان می شود مولتی پلیر آن است. بازی هایی کوتاه که هر دست شاید بین ۵ تا ۱۵ دقیقه زمان ببرد اما بسیار سرگرم کننده و عمیق. شما می توانید بازی را در حالت های Single Player , Local Multiplayer (Split Screen) ,Online non-Ranked , Online Ranked تجربه کنید.