بازی Titanfall: Assault یک بازی در سبک استراتژی همزمان است که در دنیای بازی موفق Titanfall جریان دارد. این بازی با داشتن گیم پلی خوب, گرافیک زیبا و به روز, صدا گذاری و جلوه های صوتی خوب می تواند نظر مخاطبین را به خود جلب کند.

گیم پلی بازی بر اسکادران های مختلف و رهبری آن ها تا رسیدن به پیروزی بنا شده اما این اتمام کار نیست. با پیشروی در بازی بازیکن در محیط های مختلف با خصوصیات مختلف با دشمنان روبه رو خواهد شد همچنین با کسب پیروزی  در نبردها و جمع آوری امتیاز واحدهای جدید تر به مجموعه ی دستاوردهای بازیکن اضافه خواهد شد.

 

Titanfall assualt

 

در این بازی المان های بسیاری از سری اصلی را شاهد هستیم  واحدهای مختلفی که در این بازی در اختیار بازیکن قرار دارند تماما از سری اصلی الهام گرفته شده اند.

واحدهایی که بازیکن به خدمت می گیرد در سه دسته قرار دارند. دسته اول خلبان ها هستند که دارای خصوصیاتی از قبیل پریدن از روی دیوارها و یا به دست گرفتن نقطه های حساس (capture) هستند. دسته دوم ربات ها یا همان تایتان های بازی اصلی هستند که به خوبی حس و حال بازی اصلی را به مخاطب القا می کنند. دسته سوم و آخر قابلیت های اضافه یا به اصطلاح بازی های مشابه کارت های قابلیت هستند که طیف وسیعی از موارد را در بر دارند از جمله قابلیت فراخوانی نیروی پشتیبانی یا فراخوانی موشکی برای وارد کردن صدمه به واحدهای دشمن.

 

 

تنوع در بخش های مختلف  Titanfall: Assault  باعث می شود تا مخاطبان بازی ساعت ها از وقت خود را صرف کنند تا بتوانند به آیتم ها و امکانات بیشتر و بهتری دست یابند. این مورد حتی شامل مراحل و نقشه های جدید تر نیز می شود.

 

 

بازی Titanfall: Assault به صورت رایگان و فقط با پرداخت درون برنامه قابل دریافت برای دستگاه های هوشمند است.