عنوان raiders of the broken planet یک عنوان اکشن سوم شخص  run & Gun  و در عین حال تاکتیکال می باشد که به صورت اپیزودیک برای رایانه های شخصی و کنسول های این نسل منتشر می شود و هم اکنون  پرولوگ و ایپزود اول آن یعنی alien myths  در دسترس برای بازی می باشد. بازی می توانست یک بازی منحصر به فرد باشد اما شاید ایده های خوب سازندگان آنطور که باید و شاید پیاده سازی نشد و تحت الشعاع ضعف های بازی نیز قرار گرفت.

 

Raiders Of The Broken Planet Alien Myths

 

داستان این قسمت ازاین قرار است که   مهاجمین ، سیاره را برای یافتن محافظت کنندگان افسانه ای مورد کاوش و جستجو قرار می دهند.هارک امیدوار است که بتواند با کمک آن ها انسان های متجاوز را برای همیشه از سیاره بیرون کند. بله درست متوجه شدید دشمن های شما انسان ها هستند! و خودتان در نقش محافظ ها.  در طول این سفر شما با دشمنان زیادی رو به رو خواهید شد و یارها و هم پیمان های خود را خواهید یافت و نجات خواهید داد و نهایتا متوجه می شوید که نیروی مخالف افسانه ی  که از درون سایه ها با شما مقابله و توطئه می کند چیست و کیست!

 

Raiders Of The Broken Planet Alien Myths

 

بازی در همان ابتدا کنترل یکی از کاراکتر های بازی را به دست شما می دهد و شما را با کلیت گیم پلی و هم چنین قابلیت های ویژه ی این کاراکتر آشنا می کند. اما برای ادامه دست شما برای انتخاب بین چهار کاراکتر باز است که هرکدام میزان خسارت،میزان مقاومت،چابکی و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. ریتم اکشن بازی دقیقا در حد یک بازی Run & Gun بالاست اما ضعف های خودش را نیز دارد.

 

Raiders Of The Broken Planet Alien Myths

 

گرافیک بازی چشم نواز است. شاید جزییات گرافیکی خیلی زیادی در بازی نباشد اما کلیت آن قابل قبول و حتی کمی فراتر ار آن می باشد. داستان و اتمسفر بازی نیز حماسی و بر محور قهرمان پروری مانند فیلم های قدیمی هالیوود پیش می رود! اما بازی را می توان به صورت چند نفره نیز بازی کرد که در این صورت یک ماموریت جذاب و جدید به اسم The Antagonist در دسترس خواهد بود که فقط در حالت چند نفره می توان آن را تجربه کرد!

در کل می توان گفت که  Raiders Of The Broken Planet بازی جالبی است که شاید شروع طوفانی و قاطعی نداشت اما باید منتظر بود و دید اپیزود های بعدی چه چیزی برای ارائه خواهند داشت!