Quiz Panic هوش و دانش شما را در قالب موجود کوچک و بامزه ای به نام دیوی به چالش می کشد. به طور کلی در این بازی شما باید با پاسخ دادن به سوالات متفاوت سعی کنید از رقیبان پیشی بگیرید و نهایتا بتوانید سطح خودتان را ارتقا دهید.

 

Quiz Panic

 

این بازی شامل صد مرحله(سطح) می باشد که برای ارتقا به هر سطح باید یک بازی انجام دهید. به طور کلی بازی ها به سه گروه تبدیل می شوند:

گروه پنیک

شما در هر مرحله با انتخاب این سبک (گروه) با ۳ الی ۵ بازیکن دیگر در قالب ۵ سوال به رقابت بپردازید.

گروه خفن

با انتخاب و ورود به این گروه شما با ۹ الی ۱۹ بازیکن دیگر رقابتی را آغاز می کنید و با پاسخ دادن سریع و البته صحیح به ۱۰ سوال خود را به دیگر شرکت کننده ها اثبات کنید.

بازی با دوستان (پیشنهادی)

در این قسمت شما با دریافت کد مخصوص و انتشار آن در بین دوستان خود می توانید با ۱ الی ۹ نفر از دوستانتان مسابقه دهید و علاوه بر شکست دادن آن ها سکه بدست آورید.

 

Quiz Panic

 

شاید اگر بخواهیم مهم ترین فاکتور موثر در این بازی را بیان کنیم باید به تنوع سوالات و همچنین مهم بودن مدت زمان پاسخگویی اشاره کنیم. نکته مهم در این بازی این است که آیا شما به راحتی از بقیه تقلید می کنید؟ آیا نظرتان را تغییر می دهید؟

شما در این بازی گاها با سوالاتی با ویژگی های خاص نیز رو به رو می شوید که این ویژگی نیز به جذاب تر شدن بازی کمک کرده است. این نوع سوالات عبارتند از:

سوالات بمبی

پاسخ اشتباه می تواند شما را به خاکستر تبدیل کند و فرصت تغییر جواب را در زمان مشخص از شما بگیرد.

سوالات معکوس

جواب صحیح را می دانید؟

پس به سراغ گزینه های غلط بروید چرا که در این تم از سوالات شما نباید پاسخ صحیح را انتخاب کنید.

سوالات استرسی

در این حالت اگر شما پاسخ اشتباه بدهید نه تنها امتیازی نمی گیرید بلکه ۲ امتیاز منفی هم دریافت می کنید که ممکن است رتبه شما را متزلزل کند.

سوالات روحی

زمانی که با این حالت رو به رو شدید آرامش خود را حفظ کنید، شما تنها انتخاب رقبای خود را نمی بینید و تنها باید به انتخاب گزینه صحیح بپردازید.

گزینه های مخفی

در این حالت شما سوال را دریافت می کنید اما برای مشاهده گزینه ها باید به تک تک آن ها سر بزنید و گزینه صحیح را انتخاب کنید، اگر خوش شانس باشید اولین گزینه ای که به سراغش می روید پاسخ صحیح است و این به معنی زمان کمتر و امتیاز مثبت است.

سوالات چسبونکی

در این نوع سوالات شما با رفتن به یک گزینه دیگر نمی توانید جا به جا شوید.

 

Quiz Panic

 

نکته دیگر اینکه شما در طول بازی ماموریت هایی دارید که با انجام بازی باید سعی کنید آنها را انجام دهید و در نتیجه به سطح بعدی بروید.

 

Quiz Panic

 

اگر بخواهیم با یک دید کلی به این بازی نگاه کنیم، Quiz Panic یک بازی سرگرم کننده همراه با ارتقا دانش محسوب می شود چرا که این بازی اطلاعات عمومی شما را به چالش می کشد.