بازگشت به دوران خوش دهه ی هشتاد میلادی توسط چندین عنوان فیلم و یا بازی و حتی سریال ها مورد استفاده قرار گرفته اما این به معنی فروش یا موفقیت خاصی برای همه ی این عناوین نبوده است. حال آنکه بازی های نوستالژیک همیشه در نزد طرفداران جایگاه خاصی دارند.  Neo Angle نیز در این دسته از بازی ها قرار می گیرد.

 

 

این بازی در سبک پازل در دست ساخت است و برای دستگاه های هوشمند عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی از این بازی در دسترس نسیت ولی طبق تصاویر و ویدئوی که از گیم پلی بازی در دسترس هستند می توان انتظار یک بازی راضی کننده را برای کسانی که از چالش لذت می برند انتظار داشت. سبک طراحی پازل ها هوشمندانه به نظر می رسد که انتظارها را از این عنوان بالاتر خواهد برد.

 

 

 

سبک گرافیکی بازی به مانند دهه ی هشتاد میلادی طراحی شده و تماما از لامپ های نئون قابل مشاهده در آن دوره برای نمایش جنبه های مختلف بازی استفاده شده است. اما این موضوع نباید باعث فریب شما شود چرا که این گرافیک به طرز خیلی چشم نواز و رضایت بخش در حال اجراست به گونه ای که شما همواره حس حضور در یک مسابقه ی تلوزیونی دهه ی هشتاد را دارید. افکت ها و اشکال درون بازی نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

 

 

 

در ادامه باید گفت که حتی موسیقی بازی نیز از همان دوره نشات گرفته و باعث دو چندان شدن حس نوستالژی در مخاطب خواهد شد.(موسیقی های synth که در فیلم های دهه ی هستاد استفاده می شد). افکت های صوتی ۸ بیتی نیز به کمک موسیقی و گرافیک آمده تا این حس را بیشتر به مخاطب القا کند.

 

سخن آخر

بازی Neo Angle به نظر بازی جذابی است که قرار است با بازگشت به دوران قدیم و استفاده از سبک و سیاق گذشته روحی تازه به بازار ببخشد. این بازی مورد انتظار توقعات را از خودش بسار بالا برده و امیدواریم که سازندگان بتوانند تمام پتانسیل این بازی را به ما نشان دهند.