همان طور که می دانید چندی پیش مسابقات جهانی بازی League Of Legends ، که Worlds 2017  نام دارد، به میزبانی  کشور چین و با شوری بسیار برگزار شد. این مسابقات با حضور شانزده تیم برتر از تمامی سرورهای بازی کار خود را آغاز کرد و در نهایت تنها یک تیم عنوان قهرمانی را با خود به خانه برد. Samsung Galaxy  نام تیم قهرمان این دوره از مسابقات Worlds است.

 

league-of-legends-worlds-2017

 

در ابتدا شما دوستان عزیز می توانید ویدیویی از خلاصه بازی ها را مشاهده کنید.

 

 

آنچه در این دوره از مسابقات League Of Legends گذشت

این دوره از مسابقات League Of Legends نیز با همه ی  فراز و نشیب هایش به اتمام رسید. اشک ها و لبخندها، فریاد ها و ناله ها، همه و همه سرانجام به روز چهار نوامبر سال ۲۰۱۷ ختم شد. روزی که سرنوشت قهرمانی مشخص شد و روزی که دو تیم می بایست با تمام قدرت رو در روی هم ایستاده و مبارزه کنند. ( منظور تا سر حد مرگ)

 

league-of-legends-worlds-2017-1

 

لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات League Of Legends خالی از لطف نبود و لحظات هیجان انگیزی را برای تماشاگران و علاقه مندان به نمایش گذاشت. به عنوان مثال در این دوره ممکن بود برای اولین بار یک تیم از سرور آمریکای شمالی را در مرحله ی یک چهارم مشاهده کنیم.( واقعا حیف که تیم Cloud 9 با تمام شایستگی نتوانست به مراحل بالا راه پیدا کند) مورد دوم بعضی از رکوردهای عددی در بازی ها بود که چند مورد از آن ها جابه جا شدند. اما شاید به جرات بتوان روز برگزاری مسابقه ی فینال را شوک بزرگ این تورنومنت دانست.

 

league-of-legends-worlds-2017

 

اشک های Faker

چه کسی باور می کرد که ما روزی شاهد اشک های Faker باشیم. بازیکنی که به عقیده بسیاری از تحلیل گران بهترین بازی کن League Of Legends تا به امروز است. چه کسی فکرش را می کرد که بهترین تیم چند سال اخیر در روز برگزاری مسابقه ی آخر پر از اشتباه ظاهر شود (به قول عادل فردوسی پور ” Bang، این چه موقع Flash+Ulti زدن بود آخه “). اشتباهات پی در پی و شاید انتخاب های نادرست در ترکیب قهرمان های انتخاب شده، همه مواردی هستند که به تیم SKT مربوط می شوند ولی نباید فراموش کرد که تیم Samsung Galaxy یک سال است که منتظر این نبرد انتقامی علیه حریف خود بودند و یک سال برای این روز تمرین و سختی به خود دادند تا با اقتدار از مرحله ی گروهی و انتخابی خود را به SKT در مسابقه ی نهایی اثبات کنند.

 

league-of-legends-worlds-2017

 

در آخر باید گفت که هر دوره از این مسابقات Worlds بسیار بهتر و هیجان انگیز تر از دوره های قبل برگزار می شوند. به امید روزی که در کشور عزیزمان شاهد برگزاری این دست از رویدادها باشیم.

 

league-of-legends-worlds-2017