برای کسانی که صبر و تحمل بالایی در بازی کردن دارند، یک داستان شگفت انگیز درباره ی فساد سیاسی، خود شناسی و خود آزمایی و اتکا و وابستگی مذهبی در قالب The Pillars Of The Earth در انتظارشان است. The Pillars Of The Earth یک بازی اشاره و کلیک ماجراجویی است که بر اساس کتابی از Ken Follett با همین نام، داستان بسیار زیبایی را در سه بخش برای روایت دارد اما شاید بتوان گفت که به همان خوبی اجرایی نشده. بازی برای ارائه شدن در سه بخش تنظیم شده که در حال حاضر فقط بخش اول آن که شامل هفت اپیزود می باشد در دسترس است و چیزی حدود پنج الی شش ساعت زمان برای به پایان رساندنش نیاز است.

 

Ken Floett’s The Pillars Of The Earth

 

شما در بازی در نقش سه کاراکتر و شخصیت بازی می کنید، در ابتدا شما بازی را به عنوان یک بنّا در یک جنگل شروع می کنید که در تلاش است از خانواده اش محافظت کند اما در ادامه شما همچنین کنترل یک راهب را به دست می گیرید که در تلاش است که معبد و کلیسایش را نجات دهد و همچنین یک پسر جنگل که با مادر تنهایش زندگی می کند.حواداث و ماجراهای بازی در انگلیس قرن دوازدهم رخ می دهد و داستان بازی از طریق ترکیبی از کات سین ها، دیالوگ ها ی رد و بدل شده در دنیای بازی، و کتاب داستان هایی که مسیر ماجراجویی شما را رقم می زنند روایت می شود.

 

Ken Floett’s The Pillars Of The Earth

 

بازی را می توان یک ترکیب بی نقص و یک حد وسط از بازی های اشاره و کلیک سنتی و بازی های Telltale لقب داد، به طوری که شمارا زیاد درگیر و مشغول جمع آوری و ارکیب آیتم های مختلف خسته کننده و به درد نخور نمی کند، اما شما باید در دنیای بازی به خوبی بگردید و جستجو کنید که آیتم مورد نظر یا فرد مورد نظر برای مکالمه را پیدا کنید.

گرافیک بازی نیز مانند اکثر بازی های این سبک یک گرافیک کارتونی و هنری است وموسیقی هم مطابقت خوبی با تم بازی دارد و شما را در دنیای بازی سرگرم نگه می دارد. اما نقطه قوت بازی داستان قوی آن است که به علاقمندان این سبک توصیه می شود تجربه ی آن را از دست ندهند.