رویداد استارت آپ ویکند صنایع خلاق از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ آذر ماه با همکاری بازی سازان مستقل و مجتمع فنی تهران در گرگان برگزار می شود.

این استارت آپ ویکند در رابطه با صنایعی است که تکنولوژی وارد آنها شده و قالب جدیدی از آن ها ارائه شده است و می تواند در حوزه هایی مانند بوم گردی، اپلیکیشن، صنایع دستی، گردشگری، بازی های ویدیویی ، انیمیشن و سینما و… ورود پیدا کند. افرادی که تصور می کنند در این زمینه ایده دارند و نیازمند سرمایه گذار هستند می توانند در این رویداد شرکت کنند.

شرکت کنندگان در این رویداد فرصت این را دارند که در یک بازه زمانی ۵۴ ساعته با کمک منتورها ایده های خود را ارزیابی و به مرحله اجرا برسانند.

 

startupweekend-gorgan

 

فراخوان شرکت در این استارت آپ از تاریخ یک آبان منتشر شده و تا ۱۸ آذر ماه سال جاری ادامه دارد. شرکت در این استارت آپ هیچگونه محدودیتی ندارد و علاقه مندان شرکت در این رویداد می توانند برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنند.

هدف از برگزاری این رویداد در کنار هم قرار گرفتن پتانسیل ها و ایده ها در کنار یکدیگر است تا در محیطی مناسب ودر قالب کار تیمی به همکاری بپردازند.

پیمان یعقوبی، مجید حصارکی، مائده دهستانی، میلاد کرامتلو، امید محمدی، فرید شاهمرادی، محمد حسین توکلی، محمد لشکربلوکی، امیرحسین ثقه الاسلامی و سامه ابتهاج به عنوان منتور و شایان شلیله به عنوان سخنران اصلی در این رویداد حضور دارند.

 

در این رویداد رسانه جی ویو نیز به عنوان یکی از حامیان رسانه‌ای همراه شرکت کنندگان رویداد خواهد بود. همچنین شما همراهان همیشگی جی ویو می توانید برای ثبت‌نام در استارت آپ ویکند صنایع خلاق از کد تخفیف gview استفاده کنید.