جی­‌ ویو پایگاهی برای معرفی، تحلیل و نقد بازی­‌های ویدیویی از دیدی کاملا فنی و تخصصی می­‌باشد. هر کسی که به نحوی در حوزه‌ی بازی­‌های ویدیویی فعالیتی دارد از بازی‌سازان و گیمرها تا منتقدان و اهالی این رشته در هر نقطه از دنیا می‌­توانند افکار،تحلیل­‌ها، نقدها، نظرات و تجربیات خود را با علاقه‌­مندان، سایر بازی‌سازان و گیمرها به اشتراک بگذارند تا پلی باشد به سمت پیشرفت فضای صنعت بازی سازی در کشورمان ایران.
بازی‌سازان در جی‌ ­ویو می­‌توانند در بخشی خاص نظر و تحلیل تخصصی خود را در مورد هر بازی بیان کنند و در پایان برای هر بازی امتیازی در نظر بگیرند. کاربران عادی جی ­‌ویو هم می‌­توانند در بخش گفت‌­وگو مربوط به هر بازی به بیان دیدگاه خود در مورد آن بازی بپردازند و از طریق این بخش با دوستان خود در ارتباط باشند.
کاربران جی ­‌ویو می‌توانند مقالات و مطالبی که حقوق نشر آنها برای فرستنده محفوظ است را از طریق بخش ارسال مقاله برای تیم تحریریه‌ی وب‌سایت ارسال کنند. تیم تحریریه‌ی جی‌ ­ویو که شامل جمعی از بازی‌سازان، گیمر­ها و کارشناسان مجرب این عرصه می‌باشد، سطح کیفی مقالات ارسالی را بررسی نموده و آنها را جهت انتشار در صفحات مربوطه در وب‌سایت برای مشاهده عموم تایید می­‌نمایند.
ما در جی ­‌ویو به پوشش تمامی محتوا­ها و مقالات مرتبط با حوزه بازی­های ویدئویی و بازیسازی می پردازیم. شما هم می‌­توانید مقالات خود را با توجه به موضوع و محتوای آن­ها برای قرارگیری در جی‌­ویو ارسال کنید. بدین ترتیب شما در پیشرفت این پایگاه تا تبدیل شدن آن به پایگاهی تخصصی و جامع در رابطه با نقد فنی بازی­های ویدیویی از دیدگاه بازی‌سازان و گیمرها سهیم خواهید شد.
در پایان امیدواریم با لطف و عنایت الهی بتوانیم گامی موثر برای پیشرفت و توسعه جدی این حوزه برداشته و به رشد صنعت بازی‌سازی در ایران کمک کنیم.

 

تحریریه جی ویو