استارت آپ ویکند یک همایش و رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیا است که همانطور که از نامش پیداست معمولا در انتهای هفته برگزار می شود. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا با هدف آموزش و ترویج کارآفرینی ، انتهای هفته طی ۵۴ ساعت ایده یا پروژه هایی را مطرح و آماده نمایند این رویداد موقعیتی عالی برای اجرا و کسب تجربه در کنار بهترین هاست.

 

startup-weekend-rafsanjan

 

سومین دوره استارت آپ ویکند رفسنجان در ادامه ی برگزاری موفق اولین و دومین دوره  این رویداد ، به میزبانی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، ۱۲ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در شهر رفسنجان برگزار می شود.

 

این دوره از رویداد توسط انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر ، بین رشته ای بازی های رایانه  ای و رباتیک دانشگاه ولی عصر برگزار خواهد شد ، همراه با کارگاه های آموزشی در طول رویداد ، اسکان رایگان برای شرکت کنندگان ، اجرای مسابقه‌هایی هیجان انگیز در حین کار و برگزاری جشنی شاد در روز آخر.

 

startup-weekend-rafsanjan

 

این رویدار از ساعت ۱۴ روز ۱۲ اردیبهشت ماه شروع میشود ، در ابتدای روز اول شرکت کنندگان ایده های خود را مطرح می کنند و به  توضیح و تشریح آن ها می پردازند و پس از رای گیری، ایده های برنده تیم های خود را از میان سایر شرکت کنندگان تشکیل داده و شروع به کار می کنند. در روز دوم تیم ها با تمرکز بیشتری کار خود را ادامه می دهند تا همراه با راهنمایی و کمک مربیان متخصص و مشورت با آنها یک نمونه اولیه از محصول یا کالای خود را آماده کنند تا ایده خود را اجرایی و تکمیل کنند. سپس با شروع روز سوم تیم ها تلاش خود برای تولید نمونه ی اولیه محصولشان را ادامه می دهند و به جمع بندی کار خود می پردازند تا با یک ارائه خوب به هیات داوران در مراسم اختتامیه بتوانند به عنوان یکی  از تیم های منتخب ، ضمن تقدیر ، جوایز و حمایت های در نظر گرفته شده را از آن خود کنند و همچنین نظر برخی از سرمایه گذاران حاضر را نیز برای ادامه کار خود جذب کنند. اما برنده واقعی این رویداد کسانی هستند که تیم خود را در ادامه حفظ کرده و کار تیمی خود را ادامه دهند تا بتوانند استارتاپ خود را بنیان بگذارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت سومین استارت آپ ویکند رفسنجان مراجعه کنید.

جی ویو به عنوان یکی از حامیان این رویداد، از تیم های شرکت کننده در این رویداد که موضوعات و ایده های مرتبط با بازی و بازی سازی داشته باشند حمایت خواهد کرد.